Broń Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:5, Kościelniak 86-Dariusz Zjawiński 1, 36, 47, Kucharczyk 66, Wojtczak 80.

ODŚWIEŻ STRONĘ
KONIEC MECZ. Sylwester Szymczak dziękuję za uwagę

86' honorowy gol Arka Kościelniaka i jest 1:5

82' kartka dla Grymuły, a Zjawińskiego wchodzi Piotr Chmielewski

80' Gol dla Świtu zdobyty przez Wojtczaka. Kompromitujaca gra Broni w defensywie.

78' zmiana w Broni, Kościelniak wchodzi za Cieślika

70' zmiana w Broni. Chudziński za Drachala

Mazowsze - Wisla II 2:2 wyrównuje Kucharski, a tymczasem w 66 min Kucharczyk trafia dla Świtu i jest 0:4

64' potrójna zmiana w Świcie za Obema Lewickiego i Galickieego wchodzą Jagodziński, Kucharczyk i Lendzion

60' zmiana w Broni. Ziętek wchodzi za Sałka, dobry strzał Dziubińskiego, ale Broni Fogler

W Grójcu Wierzba zdobywa gola i Mazowsze przegrywa z Wisła II 1:2

54' kolejna groźna akcja gości, ale dobrą interwencją popisał się Młodziński

W Grójcu jest 1:1. Gola w 50 min strzelił Michał Kucharski. Mazowsze - Wisła II 1:1.

47' goool i 0:3. Rzut wolny Zjawińskiego z 30 metrów i piłka perfekcyjnie wpada so siatki Młodzińskiego

46' Świt rozpoczyna drugą połowę, obie drużyny na razie bez zmian

Za kilka chwil rozpocznie sie druga połowa meczu. W Grójcu do przerwy Mazowsze przegrywa z Wisła II Płock 0:1 po golu Krzysztofa Wierzby. Natomiast w Radomiu Broń przegrywa 0:2 po dwóch golach Zjawińskiego.

PRZERWA. Świt prowadzi 2:0

Sędzia wnowił juz mecz

Niestety mecz przerwany, kibice Świtu wbiegli na murawę i biją się z kibicami Broni.

36' gooooll kontra zespołu Świtu i Zjawiński w sytuacji sam na sam strzela Młodzińskiemu pod nogami. Chwilę wcześniej Cieślik zmarnował drugą dogodną okazję

32' Najlepsza okazja dla Broni. Cieślik trafia w słupek, a dobija Grymuła, ale trafia w nogi obroncy stojącego na linii

30' ostatnie minuty, z boiska wieje nudą. świt bardzo mądrze daleko od własnej bramki rozbija ataki radomian

25' Broń jest częściej w posiadaniu piłki, ale to goście stwarzają sobie groźniejsze akcje

21' kolejna groźna akcja Lewickiego, ale tym razem Młodziński nie dał się zaskoczyć

Od 5 min w Grójcu, Mazowsze przegrywa 0:1 Wisla II Płock, w 15 min karnego dla Mazowsza nie wykorzystał Złoch

19' po rzucie rożnym strzał Obema wysoko nad poprzeczką

12' Dziubiński strzela z dystansu. Decyzja dobra, ale piłka przechodzi tuż nad poprzeczką

9' pierwsza groźna akcja Broni, ale Fogler ubiega Michała Kocona przed polem karnym

7' groźny strzał Lewickiego po ziemi, na szczęscie piłka mija słupek bramki Broni

6' pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale nie wiele z tego wynika

1' gool dla gości. Pierwsza akcja gości i Zjawiński trafia niemal z zerowego kąta. Jest 0:1

0' zaczyna Broń

Piłkarze wychodzą już z tunelu. Broń w jednolitych czerwonych strojach, zaś goście w biało-zielonych

Nad stadionem czarne chmury, rozpadał się rzęsisty deszcz. Na sektorze gości wiosną po raz pierwszy przyjezdni kibice. Około 30-40 osobowa grupa z Nowego Dworu.

Na ławce rezerwowych Broni przebrany, Artur Kupiec. Niewykluczone, że trenera zobaczymy jeszcze dziś na boisku. Piłkarze zeszli już po rozgrzewce do tunelu.

W dzisiejszym meczu Włókniarz Konstantynów Łódzki przegrał 0:3 z UKS SMS Łódź. Jeśli Broń zainkasuje komplet punktów, wówczas przeskoczy w tabeli Włokniarza.

Broń: Młodziński - Sałek, W. Kupiec, Jarząbek, Lewandowski, Dziubiński, P. Kocon, Grymuła, Cieślik, M. Kocon, Drachal.

Świt: Fogler - Wojtczak, Gurzęda, Drwęcki, Adamczyk, Galicki, Obem, Enow, Kończyński, Zjawiński, Lewicki.

Za niespełna kwadrans rozpocznie się mecz 3 ligi pomiędzy Świtem Nowy Dwór, a radomską Bronią. Spotkanie poprowadzi sędzia Paweł Jenda z Siedlec.